Rynek kryptowalut od pewnego czasu rośnie w niesamowitym tempie. Liczba osób i firm, które obracają kryptowalutami – a nawet tworzą własne – nieustannie rośnie.

Masa ludzi, którzy na horyzoncie widzą własne „góry złota” ze sprzedaży kryptowalut, decyduje się właśnie na obrót nimi. Czy słusznie? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą, że ryzyko jest zbyt wysokie. Niewątpliwie jednak zysk z obrotu kryptowalutami może być naprawdę wysoki. Wystarczy spojrzeć na wykresy ich wartości. Niektóre są warte naprawdę sporo, a mimo tego ich wartość potrafi jeszcze rosnąć wiele procent w górę. Pojawia się tylko pytanie: gdzie kupować kryptowaluty, aby potem móc sprzedawać je z zyskiem? Świetnym miejscem tego typu jest giełda binance. Jest to działająca od połowy 2017 roku chińska giełda kryptowalut. Jak narazie zbiera bardzo pozytywne oceny, a zarejestrowanych jestna niej kilka milionów użytkowników.

Wyjątkowość kryptowalutowej giełdy binance

Giełda binance obsługuje  tylko i wyłącznie kryptowaluty. Z tego powodu niektórzy mogą mieć obawy ze względu na ostre podejście chińskich władz do walut wirtualnych. Wspomniana giełda działa jednak bez większych problemów, ponieważ zdecydowana większość jej użytkowników to obywatele innych państw. Rejestracja na portalu jest dziecinnie prosta. Przebiega, można powiedzieć, standardowo i jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy wpisać email, hasło oraz zatwierdzić regulamin giełdy. Giełda jest bardzo wygodna w obsłudze. Jej panel umożliwia jasne oraz przejrzyste zawieranie transakcji kupna i sprzedaży. Na środku widoczny jest wykres prezentujący zachowanie kursy danej kryptowaluty, a zaraz pod nim wszystkie ważne dla użytkownika informacje jak: aktualne zlecenia, finanse i historia wszystkich transakcji.

Mało znane i nowe kryptowaluty

Na giełdzie binance dostępnych jest cała masa kryptowalut, ale to nie jedyna jej zaleta. Wiadome jest, że od każdej przeprowadzonej transakcji pobierana jest prowizja. W tym przypadku jednak jest ona naprawdę niewielka. Wynosi jedynie 0,1% od transakcji. Względem innych giełd jest zatem naprawdę korzystnie. Oprócz tego przykładowo dziennie można wypłacać 2 bitcoin’y bez weryfikacji. Limit ten wzrasta po weryfikacji konta do 100 bitcoin’ów. To też niewątpliwie zaleta giełdy binance. Innymi zaletami są też szybki support oraz aplikacja mobilna. Kiedy użytkownik potrzebuje pomocy, to bardzo szybko i sprawnie otrzyma odpowiedź na swoje zapytanie w języku angielskim. Z kolei aplikacja mobilna jest dostępna na wszystkie urządzenia z systemami iOS oraz abdroid. Co ważne, nie ogranicza ona funkcji klasycznej, przeglądarkowej wersji giełdy.

Jeśli szukasz zatem miejsca w Internecie do wygodnych transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut, to giełda binance jest świetną propozycją. Ilość użytkowników rośnie, giełda szybko się rozwija. Może niedługo stać się ona jedną z większych giełd kryptowalutowych, a jej zalety mogą nawet z łatwością zostawić w tyle nawet najlepszą konkurencję.