Dla wielu handlowców kryptowaluty, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele, szczególnie biorąc pod uwagę niedawną zmienność rynków – warto rozważyć nowe akcje oferowane przez pionierską platformę inwestycyjną eToro. Od połowy czerwca użytkownicy eToro  mogą przechowywać w jednym portfelu własne kryptografie, akcje, fundusze ETF i tysiące innych aktywów finansowych. Wcześniej klienci eToro mogli inwestować w akcje za pomocą kontraktów różnicowych (CFD).

Teraz jednak inwestorzy mają opcję zakupu aktywów bazowych. Nie ma opłaty za zarządzanie lub biletu na zakupy akcji. Dodatkowo, inwestorzy skarbowi będą musieli płacić za akcje w Wielkiej Brytanii, które zostaną wchłonięte przez eToro, ale tylko przez ograniczony czas, jako oferta wprowadzająca.

Korzystając z eToro, handlowcy mogą uzyskać dostęp do tysięcy akcji  z rynków europejskich, azjatyckich i amerykańskich, a także korzystać z konkurencyjnych i przejrzystych cen – wszystko to zawiera się w spreadzie równym 0,9% na stronę. Klienci mogą również stosować dźwignię finansową lub otwierać pozycje krótkie, aby handlować akcjami za pośrednictwem kontraktów CFD.