Kopalnia kryptowalut – czym jest ?

Każdy już słyszał o bitcoinie. Nie wszyscy jednak wiedzą dlaczego jest tyle warty i jak się go wydobywa. Główne sposoby pozyskania kryptowaluty są dwa. Pierwszym z nich jest zwykły zakup na giełdzie interesującej nas waluty. Drugim natomiast, który szerzej tu omówimy, jest wykopanie jej. Kryptowaluty otrzymujemy dzięki mocy obliczeniowej komputera. Przy takim procesie jest procesor (CPU) i karta graficzna (GPU).

Tak naprawdę każdy kto posiada już komputer może w każdej chwili zamienić go w minikopalnie. Jednak nasze zwykłe domowe komputery nie mają szans poradzić sobie z przetwarzaniem takiej ilość danych tak aby proces pozyskania waluty miał jakiś sens. Z pomocą przychodzą nam profesjonalne kopalnie takie jak BITCLUBNETWORK. Jest to organizacja która posiada w swoich magazynach ogromne zasoby potężnych komputerów które bez problemu dają sobie rade z wykopywaniem kryptowalut. Dodatkowo liczba bitcoinów możliwych do wydobycia jest ograniczona, a przez to spada efektywność pojedynczych jednostek komputerowych z wykopaniem ich.

BITCLUBNETWORK – być wolnym 

Jak działa kopalnia BITCLUBNETWORK i dlaczego jest najlepsza ? Na stronie internetowej kopalni BitClubNetwork mamy możliwość zakupienie specjalnych pul minigowych (wydobywczych), a przez to, części udziałów firmy w wykopywaniu kryptowalut. Środki inwestowane tam są poświęcone na zakupieniu kolejnego sprzętu i powiększanie swoich dochodów.

bitclubnetwork kopanie

Kopalnia BITCLUBNETWORK jest organizacją zrzeszającą ludzi ponieważ każdy kto zdecyduje się dołączyć będzie mógł liczyć na specjalne profity (bonusy na start itp.). Im więcej osób inwestuje w kopalnie tym większe są zyski i wszyscy na tym korzystają. Również dzięki niesamowitemu systemowi w jaki bitcoin działa możliwe jest automatyczne powiększenie dochodów dzięki wzroście cen za daną kryptowlute na giełdzie. Ta internetowa waluta daje prawdziwą wolność ponieważ nie jest kontrolowana przez żadną organizacje rządową, a dzięki temu ich polarność nieustannie rośnie. Szybkość i łatwość przeprowadzenia transakcji jest koleją cechą która je wyróżnia spośród tradycyjnych form płatności. Kryptowaluty to przyszłość i coraz więcej osób to dostrzega. Z każdym miesiącem rośnie liczba sklepów które dają możliwości płacenia np. bitcoinem.

Jak zarabiamy w kopalni ?

Za środki, które inwestujemy kupowany jest nowy sprzęt i udziały w kopalni. Codziennie komputery wydobywają pewną ilość kryptowaluty i ta liczba rozdzielana jest pomiędzy inwersorami. W skrócie – im więcej zainwestujesz tym będziesz miał większe zyski. Dodatkowo jedną z wyróżniających cech kopalni jest reinwestycja. Pewien procent naszych dochodów systematycznie jest przeznaczany na kolejne udziały i dzięki temu możemy cieszyć się naprawdę długofalową inwestycja z bardzo dobrym zyskiem.

Aby zachęcić państwa i pokazać jak bardzo szybko ten rynek się rozwija wystarczy spojrzeć na kurs BTC od momentu jego powstania. W bardzo szybkim tempie wzrósł o tysiące procent, a większość specjalistów finansowych uważa że będzie rósł jeszcze bardziej. Dlatego najlepszą opcją dla osób które chcą zainwestować w wydobywanie kryptowalut jest wykupienie udziałów w kopalni specjalizującej się w tym – czyli BITCLUBNETWORK.