Kryptowaluty szybko przekształcają globalną gospodarkę, a siła cyfrowych aktywów tylko rośnie. Przy tak wielu osobach handlujących i inwestujących w kryptowaluty, potrzeba niezawodnych narzędzi do śledzenia ich inwestycji i transakcji stała się coraz ważniejsza. Na szczęście istnieje wiele doskonałych aplikacji kryptowalutowych do wyboru, które mogą pomóc w handlu z pewnością.

Coinbase: Coinbase to popularna aplikacja do wymiany walut cyfrowych. Pozwala użytkownikom łatwo kupować, sprzedawać i zarządzać swoimi walutami cyfrowymi w jednym miejscu. Aplikacja zapewnia również dane rynkowe w czasie rzeczywistym dla większości głównych monet i ich historii cen.

Robinhood Crypto: Robinhood Crypto to zaawansowana platforma „mobile-first”, w której można szybko kupić i sprzedać kryptowaluty z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja wykorzystuje zaawansowaną technologię powierniczą, aby bezpiecznie obsługiwać fundusze użytkownika, więc żadne monety faktycznie nie przenoszą się między portfelami, gdy dochodzi do handlu. Plus, jego niska struktura kosztów czyni go również atrakcyjną opcją dla nowych inwestorów kryptowalutowych, którzy chcą przetestować swoje strategie bez ryzyka.

Crypto Trader: Crypto Trader oferuje użytkownikom możliwość składania złożonych zleceń, takich jak zlecenia z limitem, stop loss, ramy czasowe (które automatycznie zamykają się po 8 godzinach), trailing stop (który blokuje zysk, jeśli cena wzrośnie) , i więcej istotnych funkcji, które sprawiają, że jest idealny dla pro handlowców. Na górze, oferują potężne możliwości wykresów, które pozwalają użytkownikom analizować aktywa w czasie rzeczywistym, co pomaga im podejmować lepsze decyzje, kiedy lub na jakich poziomach cenowych powinny kupić lub sprzedać aktywa z różnych giełd obsługiwanych przez system Crypto Trader.

Blockfolio Signal: Blockfolio Signal to wyjątkowa aplikacja, która pozwala użytkownikom monitorować ponad 15 różnych kryptowalut na różnych giełdach w ramach jednego interfejsu aplikacji bez konieczności logowania się do każdej giełdy osobno